СИНЕРГІЯ ТРАНСПОРТНОГО ПРОСТОРУ ЯК ДЖЕРЕЛА РОЗВИТКУ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОВОЮ СКЛАДОВОЮ ПРОМИСЛОВИХ ЗОН
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2022/261654Ключові слова:
транспортний простір, критерій рівноваги, інтеграція складових, архітектура безпекиАнотація
Розглянуто синергетичні особливості транспортного простору, як джерела, ресурси якого спрямовано на розвиток системи забезпечення безпеки складових ланцюга: «виникнення потреби в продукції – надання транспортних послуг – виробництво – якісний та кількісний рівень освоєння споживачами вантажних потоків в умовах існуючих обмежень географічного простору промислових зон». Базовими складовими ланцюга є: постачальник, виробник та транспортне підприємство. Розглянуто стан системи за критерієм рівноваги по Курному. Визначено синергетичний ефект системи в умовах існуючого спектру обмежень характерних для середовища промислової зони, що виникає при інтеграції в єдину архітектуру безпеки її складових.
Посилання
Хэндфилд Р. Б., Николс Э. Л. Реорганизация цепей поставок. Созданиеинтегрированных систем формирования ценности: Пер. с англ. – М.: Вильямс, 2003. – 416 с.
SusChem Strategic Innovation and Research Agenda [online]. – Available at: http://www.suschem.org/cust/documentrequest.aspx?DocID=928 [Accessed 11 Jan. 2017].
Крикавський Є. В., Чухрай Н.І . Логістична трансформація транспортних організацій // Збірник доповідей 5-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Ринок послуг комплексних транспортних систем та прикладні проблеми логістики». – К.: Компанія «Автоекспо», 2003. – С. 177–184.
Уотерс Д. Логистика. Управление цепью поставок: Пер. с англ. – М.: ЮНИТИ - ДАНА, 2003. – 503 с.
Westerman A. Using innovation to drive sustainable growth in the chemical industry [online] / A. Westerman, V. Fitzner // PwC. – 2016. – 28 р. Available at: http://www.pwc.com/gx/en/industries/- chemicals/using-innovation-to-drive-sustainable-growth-in-the-chemicals-industry.html [Accessed 11 Jan. 2017].
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).