ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ ПІД'ЇЗНОГО ШЛЯХУ «МЗ« ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ » ПРИ ВІДВАНТАЖЕННЯ ГОТОВОЇ ПРОДУКЦІЇ НА ЗОВНІШНЮ МЕРЕЖУ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2013/19270Ключові слова:
вантажна операція, трубна заготовка, вагон, під’їзна коліяАнотація
Наведено методику розрахунку тривалості завантаження вагонів трубною заготовкою на складі готової продукції металургійного заводу. Розглянуто технологію виконання маневрових операцій для різних варіан-тів організації перевезення трубної заготовкиПосилання
Правила перевезень вантажів залізничним транспортом України [Текст] – К.: Видавничий дім «САМ». – 2004. – Ч. 1. – 432 с.
Технико-экономическое обоснование. Элек-тросталеплавильный комплекс по производству непрерывнолитой заготовки. Сводная пояснитель-ная записка. [Текст] : ДТ 345683. – ГП Укргипромез. – 2006 г. – Том 1.
Методичні вказівки з розрахунку норм часу на маневрові роботи, які виконуються на залізничному транспорті [Текст]. – К.: Укрзалізниця. – 2003. – 82 с.
Березовий, М. І. Оцінка пропускної спромож-ності промислової сортувальної станції з викорис-танням її ергатичної моделі [Текст]/ М. І. Березовий, В. В. Малашкін, Р. Г. Коробйова // Збірник наукових праць ДНУЗТ «Транспортні системи та технології перевезень». – 2012. – Вип. 4. – С. 9-12.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).