ЗАСТОСУВАННЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОМЕРЦІЙНОГО ОГЛЯДУ ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ НА СТАНЦІЯХ ПІДПРИЄМСТВ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2019/182579Ключові слова:
автоматизована система, комерційний огляд, датчик, телевізійна система, габарит, операторАнотація
У статті проведена оцінка доцільності впровадження автоматичної системи комерційного огляду поїздів і вагонів. Проаналізовано призначення системи і її пристрій. Вивчений і описаний процес роботи системи на станції. Розглянуто основні переваги системи - огляд вантажного рухомого складу, який знаходиться в стадії руху та знаходяться на ньому вантажі з подальшим збором, обробкою, зберіганням і документуванням інформації про комерційний стан вагонів і вантажів і передачею її в автоматизовану систему оперативного управління перевезеннями; підвищення ефективності операцій комерційного огляду вагонів; збільшення пропускної здатності залізничної станції, скорочення часу доставки вантажів; своєчасного виявлення комерційних несправностей, підвищення безпеки руху поїздів і схоронності вантажів, що перевозяться, вивільнення контингенту. Впровадження на станціях підприємств, пунктах комерційного обслуговування автоматизованої системи огляду поїздів і вагонів дасть можливість при комерційних оглядах складів переходити на безпаперову технологію роботи. Результати дослідження дають підставу стверджувати, що впровадження даної систем дозволяє значно поліпшити якість огляду рухомого складу, вагонів і вантажів, скоротити час на його проведення, і як наслідок - своєчасно виявляти комерційні несправності, що створюють загрозу безпеці руху поїздів. Дана система значно покращує процедуру комерційного огляду, скорочує час на її проведення, збільшує пропускну здатність станції, а також забезпечує дотримання охорони праці співробітниками станції. За рахунок впровадження автоматичної системи комерційного огляду поїздів і вагонів можна істотно заощадити грошовий бюджет залізниці шляхом скорочення штату приймальників, які здійснюють комерційний огляд поїздів.Посилання
Селиверов, Д. И. Современные системы коммерческого осмотора вагонов [Текст] / Д. И. Селиверов, М. А. Карпухина // Технические науки в России и за рубежом (II): материалы междунар. заоч. науч. конф. (г. Москва, ноябрь 2012 г.). – Москва: Буки-Веди, 2012. – С. 125-127.
Технологические системы железнодорожного транспорта. [Электрон. ресурс] Режим доступа: www.alfa-pribor.ru
Проверка поездов системой АСКО ПВ. [Электрон. ресурс] Режим доступа: www.taminfo.ru
Автоматизированная система коммерческого осмотра «Смотровая вышка» АСКОСВ. [Электрон. ресурс] Режим доступа: www.alfa-pribor.ru
Кустов, В. Н. Технология грузовой и коммерческой работы станции: методические указания [Текст] / Сост. В. Н. Кустов, И. И. Романова, В. М. Семенов, О. А. Комина, Н. Г. Янковская // СПб:ПГУПС,2001.-58с.
Тильк, И.Г. Новые устройства автоматики и телемеханики железнодорожного транспорта [Текст]. – Екатеринбург : УрГУПС, 2010. – 168 с.
Казаков, А.А. Системы автоматики и телемеханики на железнодорожном транспорте: Пособие по дипломному проектированию для техникумов ж.-д. трансп. [Текст] / А.А. Казаков, В.Д. Бубнов, Е.А. Казаков, В.И. Белов. М.: Транспорт, 1988. – 230 с.
Рахмангулов, А.Н. Железнодорожные транспортно-технологические системы: организация функционирования: монографія [Текст] / А.Н. Рахмангулов. Магнитогорск: Изд-во Магнитогорск.гос.техн.ун-та им. Г.И. Носова, 2014. 300 с.
Аникеева-Науменко, Л.О. Методы повышения эффективности использования грузового парка на железнодорожном транспорте: автореферат дис. на соискание уч.степени канд.техн.наук: 08.00.05 [Текст] / Л.О. Аникеева-Науменко; ФГБОУВПО «Моск.гос.ун-т путей сообщ.» МГУПС (МИИТ) – Москва, 2014. – 21 с.
Угрюмов, А. К. Технология переработки вагонопотоков на сортировочной станции: методические указания [Текст] / Сост. А. К. Угрюмов, В. А. Кудрявцев, В. И. Бадах, Ю. И. Холодов // СПб:ПГУПС,1994.-68с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).