ЗАСТОСУВАННЯ ОПТИМІЗАЦІЙНИХ МЕТОДІВ В КОНТРОЛІ ТА АНАЛІЗІ РОБОТИ ФЛОТУ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2019/178219Ключові слова:
управління, функції, контроль, аналіз, вантажопотоки, конкурентоспроможність, флотАнотація
Метою статті є розробка підходу і оптимізаційної моделі для контролю та аналізу перевезень і роботи флоту. Розгляд питань, пов'язаних з послідовністю і фактичною реалізацією функцій контролю і аналізу в системі управління транспортним процесом перевезення вантажів і технологічними процесами роботи морських транспортних засобів.
Для досягнення поставленої мети проаналізовано стан теорії і практики реалізації функцій контролю і аналізу в системі управління транспортним процесом перевезення вантажів і технологічними процесами роботи суден. Використана оптимізаційна модель, яка відображає конкретні умови виробничої діяльності судноплавного підприємства.
Запропонований підхід і оптимізаційна модель для контролю і аналізу не мають жорстких обмежувальних умов. Дає можливість провести зіставлення фактичних результатів роботи флоту з їх оптимальними значеннями за фінансовими показниками, обсягом виконаної транспортної роботи і розміром витрачених ресурсів. Також може застосовуватися для оцінки конкурентоспроможності суден компанії.Посилання
Гуревич Г. Е., Немчиков В. И. Организация и планирование работы морского транспорта. М.: Транспорт, 1972. – 352 с.
Панарин П. Я. Управление работой флота – Одесса: ОГМУ, 2002. – 152 с.
Шибаев А. Г. Подготовка и обоснование решений по управлению перевозками и работой флота морской судоходной компании. - Одесса: «ХОРС», 1998. – 208 с.
Шибаев А. Г., Кириллова Е. В., Кириллов Ю. И. Управление работой флота (Основы теории и практики). – Одесса: Феникс, 2012. - 187 с.
Лапкин А. И., Лапкина И. А. Организация и управление работой флота последовательными рейсами. - Одесса: ОГМУ, 2000 г., - 200 с.
Воевудский Е. Н. Управление на морском транспорте: Учеб.для вузов. - М.: Транспорт, 1992. - 375 с.
Вишневский Д. О. Методические основы организации работы универсальных судов на международных линиях: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.22.01 /Д. О. Вишневский; Одесский национальный морской университет МОН України. — Одесса, 2015. — 22 с. — укp.
Дрожжин О. Л. Організація роботи суден-контейнеровозів на фідерних лініях: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.22.01 /О. Л. Дрожжин; Одесский национальный морской университет МОН України. — Одесса, 2018. — 22 с.
Щербина О. В. Організація роботи баржебуксирних суден у транспортно-технологічній системі: Автореф. дис. канд. техн. наук: 05.22.01 /О. В. Щербина; Одесский национальный морской университет МОН України. — Одесса, 2015. — 23 с.
Кондрашихин О. Т., Статкевич В. В. Нормативная база оперативного планирования работы морского флота: Тексты лекций. – М.: ЦРИА «Морфлот», 1979. – 48 с.
Воевудский Е. Н., Таран В. Д., Чирко О. К. Совершенствование системы учета транспортной деятельности флота. - М.: В/О «Мортехинформреклама», 1983. - 24 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).