АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ТРАНСПОРТНИХ БІРЖ В УКРАЇНІ

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.15802/tstt2019/178211

Ключові слова:

експедитор, фінансовий посередник, транспортна біржа, перевізник, вантажовласник

Анотація

У статті розглянуто актуальність участі посередників у процесі доставки вантажу, проблеми з якими зіштовхується кожен з учасників перевезення, шляхи підвищення якості роботи та фактори, що впливають на процес якості перевезення.

Об'єкт дослідження – посередницька діяльність на транспорті.

Мета роботи – провести аналіз діяльності транспортних бірж в Україні на основі огляду ринку транспортних перевезень та оцінки роботи кожного з учасників.

Для будь-якого підприємства в сфері транспортної діяльності однією з основних задач є збільшення обсягів перевезень, підвищення економічної ефективності діяльності перевізників та експедиторів і якості перевезень. Щоб досягти цієї мети необхідно проводити точний і своєчасний аналіз стану транспортного ринку, його актуальних проблем, оцінювати умови розвитку та можливості. Тому було розглянуто проблеми, які виникають при здійсненні автомобільних перевезень головними учасниками процесу доставки, а також шляхи мінімізації їх наслідків через залучення до роботи посередників.

Завдяки транспортним біржам майже в усіх учасників перевезення з'явилася можливість без зайвих зусиль розміщувати свої пропозиції, переглядати пропозиції інших компаній, з легкістю знаходити для себе партнерів. У випадку форс-мажорних обставин мати змогу знайти для себе завантаження в будь-якій точці світу.

Посилання

Вантажні автомобільні транспортні біржі в Україні: поточний стан і тенденції [Електронний ресурс]. – Режим доступу: https://logist.fm/publications/vantazhni-avtomobilni-transportni-birzhi-v-ukrayini-potochniy-stan-i-tendenciyi.

Закон України № 1955-IV від 01.07.2004 «Про транспортно-експедиторську діяльність». – Офіційне видання «Голос України» від 30.07.2004 – № 140.

Закон України № 436-IV від 16.01.2003 «Господарський кодекс України». – Офіційне видання «Голос України» від 14.03.2003 - № 49.

##submission.downloads##

Опубліковано

2019-07-15

Номер

Розділ

Статті