ДО ПИТАННЯ ПРО МЕТОДИКУ РОЗРАХУНКУ РОБОЧОГО ПАРКУ МАНЕВРОВИХ ЛОКОМОТИВІВ ПІД'ЇЗНОЇ КОЛІЇ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2012/17180Ключові слова:
локомотив, під’їзна колія, маневрова робота, вагонопотік, вантажопотікАнотація
Виконано критичний аналіз існуючих методик визначення робочого парку маневрових локомотивів під'-їзних колій. Наведено результати розрахунків робочого парку локомотивів для одного з великих портів України з використанням різних методик.Посилання
Транспорт і зв'язок України – 2010 [Текст]: Статистичний збірник – К.: Державна служба статистики, 2011. – 267 с.
Справочник проектировщика. Промышленный транспорт [Текст] – М.: Стройиздат, 1984. – 412 с.
Расчет себестоимости комплекса железнодорожных услуг, выполняемых железнодорожным управлением ООО «ТИС» на станции Химическая [Текст]: отчет о НИР. – К.: ООО «ПРОМТРАНС», 2010.
Технические средства транспорта в металлургии [Текст] – М.: Металлургия, 1980. – 532 с.
Рябинький, Б. Я. Планирование и экономика металлургических заводов [Текст] / Б. Я. Рябинький // – М.: Металлургиздат, 1963. – 754 с.
Гагин, Л. Ф. Эксплуатация локомотивов и тяговых агрегатов. Промышленный транспорт. [Текст]: методические указания / Л. Ф. Гагин // Вид-во Дніпропетр. нац. унт-ту залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, 2005.
Методичні вказівки з розрахунку норм часу на маневрові роботи, які виконуються на залізничному транспорті [Текст] – К.: Укрзалізниця, 2003.
Вернигора, Р.В. Анализ неравномерности грузовых перевозок на магистральном и промышленном железнодорожном транспорте [Текст] / Р. В. Вернигора, Н. И. Березовый // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. – 2012. – № 2/3(56). – С. 62-67.
Козаченко, Д. М. Програмний комплекс для імітаційного моделювання роботи залізничних станцій на основі добового плану-графіку [Текст] / Д. М. Козаченко, Р. В. Вернигора, Р. Г. Коробйова // Залізн. трансп. України. – 2008. – № 4. – с. 18-20.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).