ВЕКТОРНА ОПТИМІЗАЦІЯ В ЗАДАЧІ МОДЕЛЮВАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОСТАВКИ ВАНТАЖУ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2011/17175Ключові слова:
векторна оптимізація, термін доставки вантажуАнотація
Розглянуто теоретичні основи моделювання технології доставки вантажу на основі визначення залежності затрат від часу доставки вантажу.Посилання
Ногин, В. Д. Принятие решений в многокритериальной бреде: количественный поход [Текст] /В. Д. Ногин. – М.: ФИЗМАТЛИТ, 2002. – 144 с.
Матросов, А. В. Решение задач высшей математики и механіки [Текст] / А. В. Матросов – СПб.: БХВ, 2001. – 528 с.
Ейтутіс, Б. Г. Вплив науково-технічного прогресу на ринок вантажних перевезень [Текст] / Б. Г. Ейтутіс //Залізн. трансп. України. – 2007. – № 4. – С. 92-93.
Анненков, А. В. Информационные технологии перевозок грузив [Текст] / А. В. Анненков, В. А. Шаров // Ж.д. транспорт. – 1998. – № 4. – С. 27-29.
Яновський, П.О. Методика визначення тривалості знаходження вагонів на технічних станціях в умовах функціонування автоматизованої системи моделювання та аналізу експлуатаційної роботи залізниць [Текст] / П. О. Яновський // Залізн. трансп. України. – 2008. – № 2. – С. 25-28.
Яновський, П.О. Дослідження оптимізації терміну доставки вантажів [Текст] / П. О. Яновський // Залізничний транспорт України. – 2003. – № 4. – С. 17-19.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).