ПОКАЗНИКИ БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ В СИСТЕМІ SERVQUAL ТА КОМПЛЕКСНІЙ ОЦІНЦІ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2011/17150Ключові слова:
конкурентоспроможність пасажирського транспорту, споживча цінність, структура споживчих цінностей, якість послуг, споживчі очікування, модель якості сервісу, транспортна безпека, нормативні параметри і показники безпекиАнотація
В статті розглянуто сутність категорії „споживча цінність» і структуру споживчих потреб; подано модель SERVQUAL, адаптовану для використання у сфері залізничних пасажирських перевезень; визначено місце показників безпеки у моделі SERVQUAL та їх значущість в оцінці конкурентоспроможності пасажирського транспорту.
Посилання
Петренко, М. М. Економічна цінність сервісного продукту на основі рівноважного співвідношення «ціна – параметри якості» [Текст] / М. М. Петренко // Науковий вісник НАУ: Збірник наукових праць. – 2008. – Вип. 38. – С. 32-41.
Berry L., Parasuraman A., Zeithaml V., 1983 – 1988.
Ковалев, А. Потребительская ценность в сфере услуг [Текст] / А. Ковалев// Маркетинг и реклама. – 2009. – № 6 (154). – С. 30-35.
Мельник, Т. С. Вплив показників безпеки на конкурентоспроможність залізничного транспорту [Текст] / Т. С. Мельник, Христофор О. В. // Вагонный парк. – 2010. – № 8. – С. 54-55.
Мельник Т.С. Методичні основи управління процесами створення споживчої цінності та забезпечення якості послуг на залізничному пасажирському транспорті [Текст] / Т. С. Мельник, О. В. Христофор // Тезисы докладов V Международной научной конференции «Проблемы экономики на железнодорожном транспорте – ЭКУЖТ 2010», м. Яремче, 24-26 листопада 2010 р. – Д.: ДНУЖТ, 2010. – С. 100-102.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).