МОДЕЛЬ ЛОГІСТИЧНОЇ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ ВАНТАЖІВ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА БІЛОРУССЮ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2012/17131Ключові слова:
логістична система, матеріальний потік, ефективністьАнотація
Описано модель логістичної системи доставки вантажів в міжнародному сполученні (на прикладі України та Білорусі). Запропоновано структурований критерій ефективності логістичної системи.
Посилання
Бродецкий, Г. Л. Моделирование логистических систем. Оптимальные решения в условиях риска. [Текст] / Г. Л. Бродецкий. – М.: Вершина, 2006. – 376 с.
Шапиро, Дж. Моделирование цепи поставок [Текст] / Дж. Шапиро. – С.-Пб.: Питер, 2006. – 720 с.
Модели и методы теории логістики [Текст] / Под ред. В. С. Лукинского. – С.-Пб.: Питер, 2007. – 448 с.
Крикавський, Є.В. Логістична системи [Текст] / Є. В. Крикавський, Н. В. Чорнописька. – Львів: Вид-во Нац. ун-ту «Львівська політехніка», 2009. – 264 с.
Piotr, Blaik. Logistyka. Koncepcja zintegrowanego zarządzania [Тext] / Piotr Blaik. – Warszawa: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne, 2010. – 476 s.
Наумов, В. С. Модель рынка транспортно-экспедиционных услуг [Текст] / В. С. Наумов // Науч.-техн. сб.: Коммунальное хозяйство городов. – К.: Техника, 2009. – Вып. 90. – С. 435 – 440.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).