КОМПЛЕКСНИЙ АНАЛІЗ ЗАЛІЗНИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМБІНАТУ НА ОСНОВІ ГРАФОАНАЛІТИЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2012/17128Ключові слова:
під’їзна колія, промисловий транспорт, план-графік, моделювання.Анотація
З використанням графоаналітичного моделювання виконано комплексний аналіз технічного оснащення та технології роботи залізничного транспорту великого металургійного комбінату України. Запропоновано ряд заходів щодо удосконалення роботи під’їзної колії комбінату.
Посилання
Мілецька, І. М. Дослідження показників вантажної роботи на місцях незагального користування в умовах підприємства Д [Текст] / І. М. Мілецька // Зб. наук. праць. УкрДАЗТ, – Харків: УкрДАЗТ, 2010. – Вип. 118. – С. 220-225.
Укрзализныця будет добиваться увеличения платы за простой вагонов [Электрон. ресурс] / Р. Мориц // Режим доступа: http://www.trans-port.com.ua/index.php?newsid=41535.
Залізничники вимагають від вантажовласників дотримуватися нормативного часу роботи з вантажними вагонами [Электронный ресурс] – Режим доступа: http://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date topic/318951
Козаченко, Д.М., Програмний комплекс для імітаційного моделювання роботи залізничних станцій на основі добового плану-графіку [Текст] / Д. М. Козаченко, Р. В. Вернигора, Р. Г. Коробйова // Залізн. трансп. України. – 2008. – № 4. – С. 18-20.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).