ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРОСУВАННЯ ІНОВАГОНІВ МЕРЕЖЕЮ ЛЬВІВСЬКОЇ ЗАЛІЗНИЦІ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2012/17123Ключові слова:
іновагони, транзит, модель мережі, вагонопотоки.Анотація
У даній роботі розглянутий процес слідування транзитних іновагонів мережею Львівської залізниці з метою розробки пропозицій по зменшенню тривалості перебування іновагонів на даній мережі.
Посилання
Козаченко, Д. Н., Исследование влияния различных факторов на простои вагонов в ожиданки передачи в третьи страны [Текст] / Д. Н. Козаченко, С. И. Музыкина // Проблеми та перспективи розвитку залізн. транспорту. Тези доп. 69-ї міжнар. наук.-практ. конф. – Д.: Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, – 2009. – С. 79.
Кірпа, Г. М. Інтеграція залізничного транспорту України у європейську транспортну систему [Текст]: Монографія / Г. М. Кірпа. – 2-ге вид., переробл. і допов. – Д.: Дніпропетр. нац. ун-т залізн. трансп. ім. акад. В. Лазаряна, 2004. – 248 с.
Левин, Д. Ю. Оптимизация потоков поездов [Текст]: / Д. Ю. Левин. – М.: Транспорт, 1988. – 175 с.
Нестеров, Е. П. Транспортные задачи линейного программирования[Текст]: / Е. П. Нестеров. –М.: Транспорт, 1971. – 216 с.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).