ОЦІНКА ПРОПУСКНОЇ СПРОМОЖНОСТІ ПРОМИСЛОВОЇ СОРТУВАЛЬНОЇ СТАНЦІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ЇЇ ЕРГАТИЧНОЇ МОДЕЛІ
DOI:
https://doi.org/10.15802/tstt2012/17119Ключові слова:
сортувальна станція, пропускна спроможність, імітаційне моделюванняАнотація
Вирішена практична задача перевірки працездатності промислової сортувальної станції для розрахункових обсягів перевезень. Розглянуто результати аналітичного та імітаційного моделювання роботи станції, на базі яких розроблені рішення і рекомендації щодо посилення її технічного оснащення.
Посилання
Правила перевезень вантажів залізничним транспортом України [Текст]. – К.. Видавничий дім «САМ», 2004. – Ч.1. – 432 с.
Персианов, В. А. Расчет железнодорожных узлов методом моделирования их работы на ЭЦВМ [Текст] / В. А. Персианов, Н. С. Усков, И. Е. Четыркина // Транспортные узлы. – М.: Транспорт, 1966. – С. 420-446.
Персианов, В. А. Моделирование транспортних систем [Текст] / В. А. Персианов, К. Ю. Скалов, Н. С. Усков – М.: Транспорт, 1972. – 208 с.
Мацкель, С. С. Расчет элементов станций на ЭВМ [Текст]. – М.: Транспорт, 1980. – 176 с.
VirtuOS® – Simulieren von Bahnbetrieb / König Helmut // ETR: Eisenbahntechn. Rdsch. – 2001. 50. – № 1-2, – С. 44-47.
Zhongguo kuangye daxue / Yan X., Zhang C. // J. China Univ Mining and Technol. – 2000. 29. – № 1. – С. 97-101.
Лещинский, Е. Имитационное моделирование на железнодорожном транспорте [Текст] / Е.Лещинский [пер. с польск.] – М.: Транспорт, 1977. – 176 с.
Бобровский, В. И. Эргатические модели железнодорожных станций [Текст] / В. И. Бобровский, Д. Н. Козаченко, Р. В. Вернигора // Зб. наук. праць КУЕТТ «Транспортні системи і технології». – К.: КУЕТТ, 2004. – Вип. 5. – С. 80-86.
Козаченко, Д. М. Програмний комплекс для імітаційного моделювання роботи залізничних станцій на основі добового плану-графіку / Д. М. Козаченко, Р. В. Вернигора, Р. Г. Коробйова // Залізничний транспорт України. – № 4. – 2008.– С. 18-20.
##submission.downloads##
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
a. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації разом з роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства і посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
b. Автори зберігають право укладати окремі, додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої цим журналом (наприклад, розмістити її в університетському репозітарії або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
c. Авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському репозітарії або на їх персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даними журналом, так як це може привести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Див. The The Effect of Open Access).